De Inuteq Bodycool Extreme Blue is een innovatieve verkoelende koelvest die speciaal ontwikkeld is om sporters, fietsers en outdoorliefhebbers koel en comfortabel te houden tijdens warme omstandigheden. Dankzij de unieke Bodycool Extreme® technologie biedt het vest langdurige verkoeling zonder gebruik van ijs, koelelementen of elektriciteit.
Door het vest eenvoudig onder te dompelen in water wordt het geactiveerd. Het speciale materiaal absorbeert water en zorgt vervolgens voor een langdurig verkoelend effect door gecontroleerde verdamping. Hierdoor blijft de lichaamstemperatuur beter gereguleerd tijdens trainingen, wedstrijden en warme zomerdagen.
Het lichte en comfortabele ontwerp kan direct over of onder sportkleding worden gedragen zonder de bewegingsvrijheid te beperken.
Langdurige Verkoeling
Het vest biedt urenlang verkoeling door natuurlijke verdampingstechnologie en helpt oververhitting te voorkomen tijdens inspanning.
Eenvoudig te Activeren
Binnen enkele minuten klaar voor gebruik door het vest in water onder te dompelen en overtollig water eruit te knijpen.
Lichtgewicht en Comfortabel
Het ademende ontwerp zorgt voor optimaal draagcomfort tijdens sport, werk of recreatief gebruik.
Ideaal voor Warme Omstandigheden
Perfect voor BMX, MTB, motorsport, wielrennen, hardlopen, outdoor activiteiten en werkzaamheden in hoge temperaturen.
Belangrijkste kenmerken
- Inuteq Bodycool Extreme koelvest
- Directe verkoeling door verdampingstechnologie
- Geen ijs of koelelementen nodig
- Eenvoudig te activeren met water
- Lichtgewicht ontwerp
- Ademend materiaal
- Comfortabele pasvorm
- Herbruikbaar
- Langdurig verkoelend effect
- Kleur: Blauw
Specificaties
Merk: Inuteq
Model: Bodycool Extreme
Type: Koelvest
Technologie: Verdampingskoeling
Activering: Water
Kleur: Blue / Blauw
Herbruikbaar: Ja
Multi-Use: BMX Race | MTB | Wielrennen | Motorsport | Hardlopen | Outdoor | Werk
Hoe werkt het koelvest?
De activering is eenvoudig. Laat de koelvest voor het eerste gebruik een minuut weken in warm water en laat hem volledig drogen. Laat de koelvest vervolgens weer een minuut weken in schoon water en knijp het overtollige water er zachtjes uit. Uw koelvest is nu klaar voor gebruik en houdt u tot wel 4 uur comfortabel koel.

1 2 3
Weken in water Knijp overtollig Geniet van
water voorzichtig uit. onmiddelijke Koeling
Kan Inuteq Sports Cooling Vest in de was?
- Het koelvest kan in wasmachine op 30 graden gewassen worden.
- Het koelvest kan niet in de droger!
Let op:
de waterabsorberende PVA panelen in dit vest worden stijf als ze uitdrogen. Dit is normaal.
Even natmaken en het vest wordt weer soepel.
Elk nieuw BodyCool Xtreme vest is daarom vochtig als het uit de verpakking komt. Dit is om het passen van dit vest mogelijk te maken.