Helm Crash Replacement Programma
Veiligheid verzekerd, ook na een crash!
Een crash gehad? Bij BMX World laten we je niet in de kou staan. Helmen zijn gemaakt om je te beschermen, maar na een harde val verliezen ze hun veiligheid. Daarom hebben wij ons Crash Replacement Programma ontwikkeld.
Koop je helm bij ons en gebeurt er binnen 1 jaar een crash? Dan krijg je 20% korting op een splinternieuwe helm. Lever je kapotte helm bij ons in, wij zorgen voor een duurzame afvoer, en jij kunt weer met een veilig gevoel de baan op.
✅Binnen 1 jaar na aankoop geldig
✅ 20% korting op een nieuwe helm
✅Altijd duurzaam afgevoerd
✅Eenvoudige aanvraag
Met BMX World sta je er nooit alleen voor.
-
Crash Replacement Programma – Voorwaarden
Bij schade aan je helm door een crash binnen 1 jaar na aankoop bij BMX World, ontvang je 20% korting op de
aanschaf van een nieuwe helm. Hieronder vind je de voorwaarden.
Voorwaarden:
1 Het programma is uitsluitend geldig voor helmen die bij BMX World zijn gekocht.
2 Het programma is geldig tot 1 jaar na aankoopdatum van de helm.
3 Het programma is alleen van toepassing bij aantoonbare schade door een crash of val.
4 De kapotte helm moet altijd worden ingeleverd bij BMX World en wordt duurzaam afgevoerd.
5 Het programma geldt éénmalig per helm.
6 Origineel aankoopbewijs is verplicht.
7 Schade door misbruik, verkeerde hantering of onjuist gebruik valt niet onder dit programma.
8 De korting van 20% is eenmalig te gebruiken en niet combineerbaar met andere acties, kadobonnen of kortingen.
9 BMX World behoudt zich het recht voor aanvragen te weigeren bij misbruik of wanneer niet aan de voorwaarden wordt voldaan