Er zijn nog geen producten in jouw winkelwagen geplaatst.
Voor BMX Stede Broec zijn er twee verschillende clubshirts beschikbaar. Beide shirts worden volledig gesublimeerd geproduceerd, waardoor kleuren en logo’s langdurig mooi blijven, zelfs bij intensief gebruik op de baan.
Clubshirt Track (Regular Fit)
Dit shirt heeft een comfortabele, iets ruimere pasvorm en is ideaal voor trainingen en wedstrijden. Het ademende polyester materiaal zorgt voor goede ventilatie en bewegingsvrijheid, terwijl de raglan mouwen en Lycra manchetten zorgen voor een prettige fit tijdens het rijden.
Clubshirt Racer (Slimfit)
Het Racer shirt heeft een strakkere slimfit pasvorm die dichter op het lichaam aansluit. Hierdoor ontstaat een sportieve race-look en minder wapperende stof tijdens het rijden. Dit shirt is perfect voor rijders die een aerodynamische en moderne wedstrijdpasvorm prefereren.
Beide shirts worden speciaal voor BMX Stede Broec geproduceerd en zijn geschikt voor trainingen, wedstrijden en clubactiviteiten.
BMX World is voor iedereen die zich bezig houdt met BMX Race en/of fietscross voor alle niveaus en alle leeftijden. Ons assortiment bestaat uit kleding, protectie, fietsen, onderdelen, helmen, crossbrillen, vrijetijdskleding en accessoires. Maar ook custom build kunt u bij ons bestellen. U vindt bij ons diverse bekende merken zodat u verzekerd bent van de allerbeste materialen en kwaliteit.
Daarnaast zijn veel van onze producten ook heel goed bruikbaar bij motorcross, freestyle en downhill. Heeft u vragen of kunt u iets niet vinden op de website, neemt u dan gerust contact met ons op. Dit kan zowel telefonisch, per mail of whatsapp/Telegram. Ook bent u van harte welkom om op afspraak langs te komen om te kijken, voelen en/of te passen.
Alle bedragen zijn inclusief btw - Powered by CCV Shop software webshop